Kde parkovat u letiště?

Sem pište vždy, pokud máte na srdci něco, co se nehodí nikam jinam :) Zkrátka vtipy, bláboly...

Kde parkovat u letiště?

Příspěvekod Ivett83 » čtv 23. čer 2016 11:48:37

Zdravím! Máte někdo, prosím, aktuální zkušenosti s parkováním na různých hlídaných parkovištích u letiště? Čekají mě až do konce roku pravidelné pracovní lety a přemýšlím, kde nechávat auto. Počítám s tím, že to bude vždy maximálně na 3 dny. Četla jsem zatím nějaké články a pár diskusí, například článek, který odkazuje na srovnávač cen parkovišť, podle kterého mi nejlépe vyšlo (vzhledem k ceně, vzdálenosti od terminálu a recenzím) parkoviště U Výkupního střediska. Raději bych si o něm nejdříve zjistila víc informací, protože oficiálním recenzím nikdy moc nevěřím... Chtěla bych se zeptat, jestli tam náhodou někdo nenechával auto a taky, jestli některé parkoviště nenabízí něco jako zákaznickou slevu v rámci pravidelného využívání služeb (něco na ten způsob). Taky by mě zajímalo, co si myslíte o úrovni autoservisů na hlídaných parkovištích u letiště. Napadlo mě, že bych tam při té příležitosti nechal udělat generálku, ale trochu se bojím, aby to neodfláknuli...

Hledala jsem nějakou vhodnou diskusi, ale bohužel jsem nenašla. Nezlobte se prosím, pokud tu je vhodnější místo pro můj dotaz. Kdyžtak mě nasměrujte. Děkuji
Uživatelský avatar
Ivett83
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 22. čer 2016 12:26:26

Zpět na Off topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron