Opravná sada na zadní nápravu

Postupy a návody pro konkrétní opravy…

Re: Opravná sada na zadní nápravu

Příspěvekod INDIAN75 » čtv 06. čer 2013 16:08:10

Toto je standartní problém všech fiatů z tohoto období. pokud máte i jen pocit že máte kolo šikmo, zvedněte ho na heveru a vyzkoušejte s ním zahýbat nahoru a dolů. Vůli poznáte ihned. Vždy je třeba měnit obě strany současně protože pokud uděláte jen jednu stranu stranu tak Vám do cca 1/4 roku odejde i druhá strana. A jak vyměníte pak druhou tak vám zase odejde ta co jste dělali před 1/4 rokem. A budete pomlouvat toho co vám ty sady prodal že to byl nějakej šmejd. Čím dřív to vyměníte tím líp uděláte, pokud to necháte až to drhne o podběch tak už máte vymačkaný to litinový rameno a to je pěkně drahý. Jak je to vymačkaný tak tam už nesedí ten simerink nebo ucpávka, pak tam zatýká a budete to dělat po půl roce neustále. Opravná sada stojí 360,- a naše smluvní servisy si berou cca 500-600 za jednu stranu.
INDIAN75
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 05. čer 2013 18:19:40

Re: Opravná sada na zadní nápravu

Příspěvekod Mojmír » sob 08. pro 2018 14:40:12

Měl jsem levé zadní v takovém stavu, že auto plavalo jak sviňa. Táta to rozebral den před odjezdem pryč s karavanem, kdy jsem to chtěl už mít v pořádku, s tím, že tam dá uložení z druhé Multi, kterou mám na náhradní díly. Jenže tam to bylo ještě v horším stavu. Sobota odpoledne, druhý den je potřeba jet. Takže vysoustružil na soustruhu futra ze silonu, dal je tam, že se to časem udělá. Mám na nich deset tisíc km a pořád drží. Auto zase sedí jako přibité.
Mojmír
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07. pro 2018 18:24:48

Předchozí

Zpět na Opravy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron