Pravidla pro naše fórum ...

Pravidla jsou jasná … Platí pro každého:-)

Pravidla pro naše fórum ...

Příspěvekod Venda » ned 17. črc 2011 14:19:12

Chceme se snažit o kultivované povídání kultivovaných lidí. Byli bychom rádi, kdyby se na tomto fóru scházeli lidé, kteří se chtějí něco dozvědět, něco poradit a nebo prostě diskutovat na libovolné téma.
Protože však nemoderovaná diskuse klouzne často do tématu úplně jiného (off topic) a nebo se dokonce zvrhne, jako na kterémkoliv jiném nemoderovaném fóru, ve flam, rozhodli jsme se, že toto fórum budeme důsledně moderovat.
Číst příspěvky na tomto fóru může kterýkoliv neregistrovaný uživatel. Přispívat může kdokoliv, kdo se registruje. Registrovaní uživatelé mohou libovolně zakládat témata a přispívat do nich. Hlasovat může registrovaný člen, není li stanoveno jinak.
Nezakládejte duplicitní topiky. Před zadáním tématu (dotazu) se přesvědčte, že stejné téma už neexistuje. Při hledání použijte klíčové výrazy. Pečlivě volte do které sekce zašlete svůj příspěvek. Nesprávně umístěné příspěvky mohou být smazány bez předchozího upozornění.

Členové Fiat Multipla klubu ČR o.s. mají přístup ještě do další sekce, která je určena pouze pro členy klubu. Nikoli členy internetového fóra.

Moderátoři témata sledují a v případě, že se v daném auditoriu (threadu) začnou vyskytovat příspěvky, které se odchylují od tématu, tyto příspěvky, buď přesune do zvláštního auditoria a nebo příspěvky smaže, tak aby původní diskuse mohla pokračovat dál.
Budou-li příspěvky uživatelů obsahovat urážlivé nebo vulgární výrazy mohou být moderátorem celé smazány a to bez ohledu na další obsah.

Doufáme, že toto opatření bude přijato s pochopením a že přispěje k přehledné komunikaci všech přispěvatelů.
Fiat Multipla klub ČR, o.s.
Presidente del Multipla club
Fiat Multipla 1.9 JTD - 110k
Uživatelský avatar
Venda
 
Příspěvky: 232
Registrován: sob 25. čer 2011 15:58:46
Bydliště: Lány

Zpět na Pravidla komunikace - čtěte!!!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron