Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

.: Hlavní nabídka :.

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

  

10.setkání Fiat Multipla klubu ČR 

Řásná - Telč

24.-26.9.2010

   Tentokrát jsme pro náš  10 sraz vybrali malebnou oblast v okolí Telče. Zpočátku jsme uvažovali spíše o klidnějším a komornějším srazu, ale to magické číslo 10. Si říkalo o trochu větší „oslavu“. Po velmi  náročném ne výběru, ale doslova shánění vhodného kempu jsme se dohodli v Autokempinku Velkopařezitý, který je v katastru obce Řásná nedaleko již zmiňované Telče. Přípravy započaly ihned po tom, co jsme se dohodli s vedením klubu na jarním srazu v Sedmihorkách, že budeme podzimní sraz organizovat. Času nebylo opravdu mnoho, blížily se prázdniny a všechny úřady mají měsíc na vyjádření , a o složitosti organizovat v období prázdnin ani nemluvě.

   Na oslavu našeho 10. Setkání jsme chtěli uskutečnit moderovanou oslavu na Telčském náměstí, leč součastná ekonomická situace postupně vyloučila všechny naše plány a poslední ranou bylo rozhodnutí Telčské radnice nevpustit nás ani na náměstí.

   Po mnoha jednáních a hlavně díky radnímu a současně kastelánovi Telčského zámku panu Norkovi  (díky pane Norku! i za slevy na vstup do zámku) se podařilo dohodnout a začlenit naši malou oslavu do plánu městských slavností, na které jsme se formou spanilé jízdy v sobotu ráno přesunuli . Na náměstí , kde probíhal kulturní program jsme se pobavili nejen my dospělí, ale především naše děti. Tato účast sice byla vykoupena brzkým vstáváním a mírně hektickým ránem, nicméně stálo to za to.

   Rád bych touto cestou poděkoval POLICII ČR  z Telče za výtečnou spolupráci při sobotním přesunu na Telčské náměstí a hlavně našim „účastníkům zájezdu“ za disciplinovanost a super spolupráci, díky které proběhla spanilá jízda a řazení na náměstí bez výraznějčí chybičky.

   Z Telčského náměstí posádky odjížděly na tzv. „orienťák“, který byl poněkud delší (90km). Času na tento závod bylo tentokrát více než dost a byl koncipován jako výlet překrásnou přírodou,jako příležitost podívat se na tzv. „Malou hlubokou“ v Českém Rudolci, soustavu opevnění nedaleko Slavonic a opravdu překrásné historické centrum města Slavonice a další. Část soutěže se táhla po malebných asfaltových silničkách touto lesnatou přírodou, na které se nevejde víc, než jedna Multinka. Prostě možnost prohlédnout si zajímavosti okolí. V tuto chvíli nám přestalo přát počasí a posádky se zpět do kempu vracely již za deště.

   Po návratu do ubrečeného kempu se účastníci navečeřeli (rád bych touto cestou pochválil stravu, byla opravdu výtečná a hodila se možnost výběru, mimochodem poprvé) a členové klubu se přesunuli na Valnou hromadu našeho Občanského sdružení.

   Na nedělní dopoledne byly tradičně připraveny soutěžní hry pro malé účastníky. K tomuto účelu nám vedení kempu posekalo a překrásně připravilo přilehlou louku. Bohužel, déšť byl opravdu vytrvalý a až do našeho odjezdu nepřestalo pršet. Přesunuli jsme se do velké jídelny a v improvizovaných podmínkách uspořádali pro našich 60 účastnících se dětí soutěže – patrně se vše i díky našim pomocníkům/dobrovolníkům povedlo, děti byly spokojené a nezlobily. Jen škoda, že mnoho Multinek s ohledem na počasí odjíždělo průběžně již od nedělního rána. Po „dětských hrách“ se s pomocí některých kamarádů začalo balit a uklízet, pak se tito pomocníci naobědvali a odjeli do svých domovů, v kempu zůstali už jen organizátoři a do podvečerních hodin vše co zbývalo balili a uklízeli.

Velká škoda pokaženého počasí, předpověď byla pro nás o něco milosrdnější než realita, ale celkem vzato se sraz vydařil a doufáme, že ve všech zúčastněných zanechá milou vzpomínku.

A nakonec:  Opravdu velké díky panu Mácovi, majiteli autosalonu FIAT (také ŠKODA a SEAT) z Jihlavy za pomoc a věcné dary. Osobně se zúčastnil a zajisté nelitoval. Děkujeme!

Za organizátory Marcel Cejvek

 

Fotky na rajce.net

Fotogalerie

 

   

 

Počet účastníků: 181 z toho dětí 67
Počet organizátorů: 2  
     
Počet vozů: 55  
Multipla šlapací  1  
Multipla II.generace 51  
Multipla III.generace 3  
     
Zajímavosti srazu:    
počet kilometrů:    
     
spanilka   8 km
orienťák   90 km
   

 

Výsledková listina orientačně poznávacího výletu:

 

POŘADÍ ST. ČÍSLO ŘIDIČ NAVIGÁTOR
1. 21 Monika Schenková Petr Schenk
2. 18 Jozef Blaho (SK) Darina Blahová
3. 40 Milan Pospíšil Soňa Pospíšilová
4. 7 Jaroslav Sýkora ml. Hana Sýkorová ml.
5. 52 Richard Simín Vojta Simín
6. 6 Miroslav Pek Ivana Štenglová
7. 19 Jana Dolanská Blanka Písaříková
8. 5 Petr Fabiánek Ondra Fabriánek
9. 27 Jan Příbáň Pavel Paluch
10. 45 Zdeněk Bejček Jan Petrovický
11. 38 Karel Benedikt Silvie Karolína Benediktová
12. 39 Lukáš Hrdina Jana Hrdinová
13. 17 Václav Král Marcela Králová
14. 46 Stanislav Šindelář Květa Šindelářová
15. 47 Jan Štukl Alena Štuklová
16. 66 Petr Hušek Kamila Hušková
17. 29 Jan Jedlička Lenka Jedličková
18. 31 František Rybenský Václav Staněk
19. 49 Marek Pecháček Radka Pecháčková
20. 41 Jaroslav Svárovský Iva Svárovská
21. 36 Václav Kratochvíl Jindřiška Kratochvílová
22. 43 Jan Šugra Veronika Šugrová
23. 2 Lubomír Vohlídka Věra Dyntarová
24. 22 Petr Klečka Eva Klečková
25. 35 Milan Smička Libuše Smičková

 

.: Zajímavé odkazy :.

.: Kontakt :.

Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Tel.: ZRUŠENO    
    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

Partneři a sponzoři 7.setkání

 

 a mnoho dalších.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006