Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

.: Hlavní nabídka :.

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

Ostatní odkazy

  

11.setkání Fiat Multipla klubu ČR 

Doksy - Poslův Mlýn

27.-29.5.2011

Setkání se uskutečnilo v malebném prostředí kraje Karla Hynka Máchy. Zázemí setkání bylo situováno do pěkného rekreačního střediska Poslův Mlýn v Doksech na břehu Poselského rybníka. Pořadatelské Multinky dorazily již ve čtvrtek, aby ostatním zajistily bezproblémový příjezd a průběh setkání :o)

Během pátečního odpoledne a večera se sjela většina přihlášených posádek. Páteční večer jako tradičně patřil posezení s přáteli, kteří si po zimě měli o čem povídat. Večerní přívalové deště a bouřka rozhodně nevěstily pohodový průběh setkání. 

Sobotní ráno bez deště a vyjasněná obloha všem opět pozvedla náladičku. V sobotu ráno dorazili opozdilci a posádky z polského spřáteleného Multipla klubu.  Pro ně byla cesta pravděpodobně hodně náročná neboť vyráželi již okolo 1 hod ráno. Slavnostní zahájení patřilo čestnému hostu panu Ing. Karlu Kapounovi - místostarostovi města Doks. Poté následovala za asistence městské a státní policie „spanilá jízda“ centrem města Doks s efektním okruhem po náměstí, kdy se Multinky potkávaly v protisměru.  Následně automobily zaparkovaly na vyhrazené parkoviště v ulici Máchova, kde bylo možné shlédnout automobily ve své kráse všechny najednou. Oprávněně byly středem pozornosti obyvatel města i přihlížejících turistů. Následovala okružní jízda parníkem, která se i přes větrné počasí vydařila a umožnila tak spatřit jezero v celé své kráse.

Sobotní odpoledne patřilo soutěžnímu programu za účasti Fiat ČR (Fiat people), kde jsme zároveň mohli obdivovat krásná autíčka, která nám dovezli na ukázku. Největší úspěch měl tradiční závod v tahání automobilu na čas. Tentokrát se jednalo o Fiat 500. Kvíz a omalovánky již patří k tomuto odpoledni.
Od 14,30 hod byl odstartován orientačně poznávací  výlet po Českolipském okrese. Výlet obsahoval celkem 4 stanoviště s 10 úkoly. Nechyběla návštěva Skalního hradu a poustevny Sloup, Lesního divadla Sloup (Obecní úřad Sloup) a soukromé sklárny a krčmy AJETO spol. s r.o. Czech Glass Craft  v Lindavě, kde jsme mohli obdivovat tradiční dobovou sklářskou krčmu a sklářské umění při prohlídce galerie.  Posádky si vlastnoručně mohli vyzkoušet i zhotovení výrobků ze skla.

Navečer dorazili zástupci ÚAMK ČR a k našemu velkému údivu ne s jedním, ale rovnou dvěma simulátory nárazu, což nebylo plánované, ale bylo to milé překvapení :o). Na prvním simulátoru jsme měli možnost si vyzkoušet  klasický náraz ve 30-ti kilometrové rychlosti. Druhý otočný simulátor nárazu je opravdu rarita, existují pouze 2 v republice. Simuluje otočení automobilu na střechu, které by měl vyzkoušet každý motorista. Jak jistě zúčastnění mohou potvrdit, byl to jedinečný zážitek :o)

Nedělní dopoledne bylo vyčleněno soutěžím pro děti, prezentaci Týmu bezpečnosti libereckého kraje, pneuservisu Best Drive a ukázce výcviku psů ze ZKO Česká Lípa - město.

Tým bezpečnosti vysvětloval řidičům správný postup a nastavení poutání v automobilu. Best Drive prověřil obutí našich Multinek a přidal spoustu cenných rad. Před obědem proběhlo tradiční vyhodnocení soutěží s rozloučením a po dobrém obědě se účastníci postupně začali rozjíždět do svých domovů.

Za pořadatele patří díky výše uvedeným partnerům a sponzorům bez jejichž pomoci by tak bohatý program nemohl být připraven. Největší díky patří především paní Ing. Evě Burešové - starostce města Doks, která převzala záštitu nad touto akcí a za  pomoci zástupců města Doks byly vytvořeny výtečné podmínky pro uskutečnění setkání v této lokalitě.

Současně děkujeme Fiatu ČR za poskytnutí každoroční aktivní podpory setkání a panu Pleslovi za opětovné poskytnutí hodnotných cen do soutěží.  

Já osobně bych chtěl extra poděkovat všem z klubu, co se aktivně podíleli na přípravě setkání,   především bych zde vyzdvihl pomoc Vendy Burgera, Romana Bucka, Marcela Cejnka, Alenky Vránkové, Oulíků, Klečků, Simínů, Matěje Kozy s klukama, Miloše Lukeše s Markem, Jedličků, Marka Pecháčka a dále patří dík všem co pomohli se stezkou odvahy, soutěžemi pro děti a s úklidem kempu. Bez vaší pomoci by setkání na takové úrovni nebylo možné uskutečnit.  

Nezbývá nám, než se těšit na další, tentokrát podzimní setkání.

Celkem se akce zúčastnilo rekordních 85 Multinek. Z tohoto počtu jich bylo 10 z Polska a 3 ze Slovenska.

Za Fiat Multipla klub ČR, o.s.

Jiří Hlavina

 

Fotky na rajce.net

Fotogalerie

 

   

 

Video:

.: Zajímavé odkazy :.

.: Kontakt :.

Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Tel.: ZRUŠENO    
    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

Partneři a sponzoři 11.setkání

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006