Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

.: Hlavní nabídka :.

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

Ostatní odkazy

  

12.setkání Fiat Multipla klubu ČR 

Jedovnice - Olšovec

30.9. - 2.10.2011

Vzhledem k tomu, že už delší dobu nebyl sraz na Moravě, rozhodli jsme se tentokrát pro naše 12. setkání Fiat Multipla klubu ČR zvolit Jihomoravský kraj, rekreační středisko ATC Olšovec, které se nachází v Jedovnicích, na břehu rybníka Olšovce, kousek od Brna. Okolní lesy přírodního parku tvoří vstupní bránu do Moravského krasu, který patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě.   

Přípravy začaly již v červnu hned po jarním srazu. Rozhodli jsme se pro změnu, uspořádat sraz bez orientačního závodu, abychom měli všichni více prostoru na povídání a společně strávený čas.

První Multinky přijely do Jedovnic už ve středu, ale většina ostatních posádek Multipláků přijížděla z různých míst naší republiky, Slovenska a Polska až v pátek nebo v sobotu.  

Celý pátek nás doprovázelo slunečné počasí a po 14. hodině začaly přijíždět první posádky. Při registraci nám již začala naše první soutěž – Ukaž co sladkého umíš neb Ukaž svoji buchtu. Naše Multiplačky začaly nosit své dobrůtky a ostatní ochutnávali a hodnotili. Po ubytování a pobavení se po delší době s přáteli, nám již začínal večerní program. Do rekreačního střediska nás přijela navštívit a předvést své umělecké umění skupina DUEL. Ukázali nám své šermířské dovednosti a také nám předvedli ohňovou šou. Vystoupení se líbilo jak dětem, tak i dospělým. Poté všechny děti dostaly světelné tyčinky Snaplight, utvořily kruh a zprostřed osvětleného kruhu jsme vypustili tři lampiony štěstí.

Sobotní ráno všechny přivítalo opět nádherné počasí. Po registraci a snídani přišlo na řadu oficiální zahájení setkání, kde jsme přivítali paní Mgr. Annu Bayerovou ze zastupitelsva městyse Jedovnice.

Po seznámení s programem jsme vyrazili na spanilou jízdu do Sloupu za asistence Policie ČR z Jedovnic. Cestou jsme potkali v protisměru skupinku asi 20 Mazdiček MX-5. Bylo to velice příjemné setkání podpořené blikáním a troubením. Multinky zaparkovaly na předem vyhrazeném parkovišti přímo před Sloupsko-šošuvskou jeskyní a postupně jsme téměř všichni absolvovali prohlídku jeskyně ve třech skupinkách. U jeskyní jsme měli možnost prohlédnout si nový model Fiat Freemont, který nám dovezl Mikuláš Hrubý a také tu bylo připraveno k prohlédnutí historické vozidlo Aerovka, se kterým přijel Leoš Kletzl. Po následném individuálním přesunu do kempu a zaparkování Multinek na společném parkovišti pod bungalovy začalo soutěžní odpoledne, při kterém jsme měli možnost se opět pokochat nebo se svézt ve Fiatu Freemont. Pro děti byla připravena soutěž - Drakiáda, kde se nám sešlo spousta krásných drakostrojů. Dále byla připravena pro děti projížďka v Aerovce, která probíhala celé odpoledne a všechny děti se mohly povozit. Pro dospělé dvojice byly přichystány různé soutěžní disciplíny. Nasazovalo se kolo, házelo se pneumatikou,  při vejcohodech jsme měli připraveny pro soutěžící speciální oblečky a rukavice, aby se nám náhodou neušpinili a nechyběla také chůze na chůdách. Soutěže zvládali jak naši svalovci, tak i zástupkyně našeho něžného pohlaví. Po ukončení soutěží nás přijel navštívit Sbor dobrovolných hasičů z Jedovnic, který nám předvedl zásahové cvičení při záchraně „hořícího“ bungalovu a vyproštění zraněného. Dále nám předvedli hasičskou techniku a děti měly možnost si zadovádět v pěně a zkusit si hašení z hadic. Po večeři se členové klubu přesunuli na Valnou hromadu našeho Občanského sdružení a pro děti byla připravena večerní stezka odvahy.

V neděli nás opět přivítalo sluníčko a po snídani jsme připravili soutěžní hry v kostýmech pro děti. Bylo vytvořeno 10 stanovišť a naši Multipláčci mohli obcházet jednotlivé disciplíny, kde pro ně byla vždy připravena odměna. Nechyběla opět projížďka Aerovkou, která byla připravena jak pro děti, tak tentokrát i pro dospělé. V poledne přišel čas na vyhodnocení soutěží, zhodnocení tohoto setkání a rozloučení. Podařilo se nám domluvit opuštění ubytování na 13. hodinu, takže jsme nemuseli nikam pospíchat. Naštěstí bylo spousty ochotných lidiček co pomáhali uklízet a balit, takže po klidném obědě postupně Multinky odjížděly k domovům. 

Ráda bych touto cestou poděkovala Martince a Vendovi, předali nám spousty zkušeností a velmi nám pomohli a také bych ráda poděkovala Vám všem kamarádům Multiplákům, kteří jste nám také ochotně pomáhali.

Bez Vaší pomoci by nebyl sraz takový J
DĚKUJEME VÁM J

Další poděkování patří ZASTUPITELSTVU městyse Jedovnice, POLICII v Jedovnicích, SDH Jedovnice, umělecké skupině DUEL, kempu ATC Olšovec, Správě jeskyní Moravského krasu, Mikuláši Hrubému, Leoši Kletzlovi, panu Pleslovi.

 A také děkujeme Vám všem „účastníkům zájezdu“ za pohodový víkend a doufáme, že ve všech zúčastněných zanechá naše 12. setkání milou vzpomínku J

 

Lea a Petr Fabiánkovi

12. setkání Fiat Multipla Klubu ČR, o.s.  se celkem zúčastnilo:

66 Multinek
60 Multinek domácích 
3 Multinky z Polska 
3 Multinky ze Slovenska

Celkový počet účastníků: 222 osob 

155 dospělých  a 67 dětí

 

Fotogalerie

 

   

 

Další fotky: Polsko

 

.: Zajímavé odkazy :.

.: Kontakt :.

Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

    
    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

Partneři a sponzoři 12.setkání

           

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006