Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

.: Hlavní nabídka :.

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

Ostatní odkazy

 

  

13.setkání Fiat Multipla klubu ČR 

Rozkoš - Náchod

25. - 27.5.2012

 

Ahoj kamarádi,

  Máme za sebou další jarní sraz, již 13tý, tentokrát na břehu vodní nádrže Rozkoš u České Skalice nedaleko Náchoda ve stejnojmenném kempu „ATC Rozkoš“ a opět to všem uteklo jako voda (snad kromě organizátorů). Tento sraz byl sestaven podle již klasického scénáře:  Páteční příjezd a pozdravení kamarádů, sobotní zábava, „spanilka“ a „orienťák“, večerní zábava a nakonec v neděli dopoledne pro dětičky…

   Část účastníků a organizátoři (Fabiánkovi, Cejnkovi a nekompletní Burgerovi) přijeli do kempu již ve středu. Ostatní se postupně sjížděli od pátečního dopoledne.  Organizátorům se podařilo zajistit něco málo kultury již na páteční večer a předčasně zahájili sezónní provoz letního kina v kempu speciálně pro účastníky setkání – část účastníků tedy navštívila kino, ostatní se oddávali zábavě.

   Sobotní budíček  byl nastaven velmi tolerantně, sice na úkor posunutí ostatních aktivit, ale myslím, že si všichni přijeli především odpočinout a pobavit a ne zažít dostihy a dril. Pohodě a klidu se přizpůsoboval průběžně i sobotní program. A protože nám „hoši z Fiatu ČR“ přivezli ukázat novinku Fiat Panda 2 a také nové stroje ze stáje LANCIA (Voyager a Thema) zájem o tyto stroje byl větší, než zájem o připravené soutěže. Navíc nám Vodní Záchranná Služba Náchod připravila na toto sobotní dopoledne velmi poutavou prezentaci jejich práce přímo na nádrži Rozkoš, kterou jsme mohli pohodlně sledovat z mola a nedaleko umístěnou statickou ukázku techniky, kterou používají. Kdo měl zájem, mohl si dokonce vyzkoušet resuscitaci.  Za organizátory bych rád poděkoval panu Vrábelovi za poutavý výklad, ochotu a super spolupráci.

   Po obědě jsme se formou spanilé jízdy přesunuli na Náchodský zámek. Samotná spanilá jízda byl další bonbónek:  Po velmi složitých vyjednáváních a absolvování „kolečka“ při shánění všemožných povolení (Město Náchod, Státní Lesy, Národní Památkový Ústav, DI Policie ČR, Městská Policie Náchod, Zámek Náchod) se podařilo vyjednat průjezd místy, kam se obvykle motorová vozidla nedostanou a to průjezd nově opravenou pěší stezkou „Alej  kněžny  Zaháňské“ okolo překrásného Vojenského hřbitova z roku 1867 zakončenou přímo na nádvořích Náchodského zámku.

Všem bychom chtěli poděkovat za disciplinovanost a za perfektní zvládnutí  parkování na členitých nádvořích Zámku Náchod.  Kdo měl zájem, mohl si za velmi zvýhodněné vstupné prohlédnout interiér zámku a  ostatní zajímavosti jako galerii, vyhlídkovou věž a Piccolominskou zahradu dokonce zdarma!!!

Toto vše se povedlo především díky panu Jiřímu Růžičkovi, kastelánovi Náchodského Zámku, velkému příteli Multinek a také majiteli jedné z nich. Ještě jednou velké díky pene Růžičko !!!.

   Z nádvoří zámku část účastníků (přesně 40) postupně odjížděla na „orienťák“. Bližší údaje o něm najdete v tabulce níže. Zde bychom rádi poděkovali členům klubu československého opevnění Montace a Kahan III za to, co pro nás udělali ve volném čase. Poplatek, který byl za vstup slouží k udržení objektu v chodu mj. k osvícení a temperování jinak nehostinných prostor pevnosti.

Na sobotní večer byla připravena zábava pro všechny – nejprve nám vystoupil  (nejen dětem) kouzelník Miloš Malý finalista „Talentmanie“ a držitel mnoha prvních míst na soutěžích v mikromagii. Po jeho vystoupení následovala dětská diskotéka s DJ Milošem a kouzelník ještě průběžně ukazoval některé triky. Dále pokračoval večer grilováním prasete a volnou zábavou.

V neděli po poklidném probuzení do slunného dne proběhly dětské soutěže a před obědem vyhlášení výsledků „orienťáku“  a oficiální ukončení srazu.

Poděkování patří především počasí, dále:

-          Organizátorům
Vodní Záchranné Službě z Náchoda (a Rozkoše)
kastelánu p.Josefu Růžičkovi 
paní  ing Radce Kejzlarové z MÚ Náchod
panu Haškovi z Lesy Města Náchoda
FIATu ČR
vedení kempu ATC Rozkoš rodině Šnajdrových za příkladnou spolupráci

 
restauraci „Na pláži“ a panu Vejsovi za chutnou stravu (tolik pochval jídsla jsem ještě neslyšel!!)

-          a všem účastníkům, kteří pomáhali


Výsledky orienťáku: Pořadí

Výsledky kvízu: Kahan  Broďák

 

Statistika srazu

Počet multinek

65 (z toho 9 nové generace)

Počet účastníků včetně dětí

234

Počet dětí

72

Na sraz jsme celkem nejeli

12.336km

Na spanilé jízdě jsme najeli

10km

Zahraničních účastníků

7

 

 


 

Fotogalerie

 

     

 

.: Zajímavé odkazy :.

.: Kontakt :.

Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

    
    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

Partneři a sponzoři 13.setkání

 

 

           

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006