.: Hlavní nabídka :.

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

Ostatní odkazy

  

18.setkání Fiat Multipla klubu ČR 

Jedovnice - Olšovec

5. - 7.9.2014

Naše podzimní setkání, 18. setkání Fiat Multipla klubu ČR jsme se rozhodli opět uskutečnit v Jihomoravském kraji, v rekreačním středisku ATC Olšovec, které se nachází v Jedovnicích, na břehu rybníka Olšovce, kousek od Brna. Okolní lesy přírodního parku tvoří vstupní bránu do Moravského krasu, který patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě.   

První multiplácké rodinky přijížděly do kempu již ve čtvrtek. Od pátečního rána nás doprovázelo slunečné počasí a po 14. hodině začaly přijíždět první posádky. Při registraci nám již začala naše první soutěž – Ukaž co sladkého umíš aneb Ukaž svoji buchtu. Naše Multiplačky a Multipláci začali nosit své dobrůtky a ostatní ochutnávali a hodnotili. Po ubytování a pobavení se po delší době s přáteli, nám začal večerní program na terase. Naše Hanička Marková s námi slavila svoje krásné narozeniny. Po 18 hodině jsme již všichni ochutnávali výbornou kýtu, kterou jsme zapíjeli lahodným pivečkem. Do rekreačního střediska nás přijel navštívit a předvést své umění Jirka Zbožínek, který nám po celý večer hrál na klávesy. Pojídalo se, popíjelo, slavilo, tancovalo, zpívalo a také povídalo až do ranních hodin.

Sobotní ráno všechny přivítalo opět nádherné počasí. Po registraci a snídani přišlo na řadu oficiální zahájení setkání. Celková účast na sraze byla hojná. Sešlo se nás celkem rovných 30 posádek. Po seznámení s programem jsme vyrazili na 20-ti km spanilou jízdu do Rájce Jestřebí, za asistence Policie ČR z Jedovnic. Multinky zaparkovaly na nádvoří zámku a postupně jsme absolvovali prohlídku státního zámku Rájec nad Svitavou. Poté následoval individuální přesunu do kempu.

Po obědě na louce pod bungalovy začalo zábavné odpoledne, při kterém jsme měli možnost se opět pokochat nebo se svézt v Aerovce. Tentokrát jsme začali rovnou Multipláckým karnevalem. Sešlo se necelých 40 masek, proběhla registrace a začala zábava. Tancovalo se, zpívalo, bylo přichystáno občerstvení, popíjelo se pivko i limo. Mohli jsme nad kávou ochutnávat dobrůtky našich cukrářek a cukrářů, a přitom hodnotit. Pro děti bylo připraveno společné malování. Nakonec malovali i dospělí J Následně byla pro všechny přichystána soutěž - tahání auta – veterána Fiat 500. Užili jsme si spoustu legrace. Tahalo se v maskách. Soutěže se zůčastnily tři kategorie. Zvládali jak naši svalovci Mulťáci, tak i naše Mulťačky, i naši nejmladší Mulťáčci. Všichni si toto zábavné odpoledne užili. Po celou dobu jsme se mohli vozit v Aerovce. Po večeři se členové klubu přesunuli na Valnou hromadu našeho Občanského sdružení a pro děti byla připravena večerní stezka odvahy.

V neděli nás opět přivítalo sluníčko a po snídani jsme připravili soutěžní hry v kostýmech pro děti. Bylo vytvořeno 10 stanovišť a naši Multipláčci mohli obcházet jednotlivé disciplíny, kde pro ně byla vždy připravena odměna. Nechyběla opět projížďka Aerovkou. V poledne přišel čas na vyhodnocení soutěží a rozloučení. Bylo spousty ochotných lidiček co pomáhali uklízet, balit a nosit, takže po klidném obědě postupně Multinky odjížděly k domovům. 

Ráda bych touto cestou poděkovala hlavně Vám všem kamarádům Multiplákům, kteří jste nám ochotně pomáhali.

Bez VÁS  by nebyl sraz takový J
DĚKUJEME VÁM J MOC J

Další poděkování patří ZASTUPITELSTVU městyse Jedovnice, POLICII v Jedovnicích, kempu ATC Olšovec, Vedení zámku v Rájci Jestřebí, Hance Markové, Dušanu Fabiánkovi, Jiřímu Zbožínkovi, Leoši Kletzlovi a obci Velenov.

Lea a Petr Fabiánkovi

Fotogalerie

 

   

 

 

 

.: Zajímavé odkazy :.

.: Kontakt :.

Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

    
    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

 
 
 
 

 

 

 

 

           

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006