Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

 

.: Hlavní nabídka :.

 

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

 

 

2. setkání Fiat Multipla Klubu ČR

Dne 17.3.2007 Kladno - U Admirála

     Bylo sobotní březnové odpoledne a náš klub pořádal druhé setkání pouze pro členy klubu. Setkání muselo být separované od ostatních Multipláků (nečlenů) z důvodů plné kapacity restaurace ve které se toto setkání konalo.

    Restaurace U Admirála v Kladně, dle mého názoru, jedna z nejlepších restaurací v této oblasti. Příjemné nezakouřené prostředí doplní bezproblémová obsluha a to vše završí velký výběr připravovaných dobrot a pití. Tato restaurace je jedním z našich partnerů, který poskytuje jisté výhody a tak z peněženek nevydáte jako člen klubu tolik korunek jako ostatní lidé.

    Díky vstřícnosti pana majitele jsme měli k dispozici celou zadní část restaurace společně s chodbičkou pro obsluhu, kterou jsme během chvilky proměnili na hrací kout plný stavebnic, skládanek a mašinek pro naše malé Multipláčky.

      Začátek setkání byl plánovaný od 13:00 hodin, ale již v půl jedné se na místo sjely některé nedočkavé posádky. Většina hladových se před odjezdem stačila naobědvat.

      Posléze všichni řidiči nastartovali své čisté Multinky a vyrazili na mini spanilou jízdu na nedaleké parkoviště, abychom nafotografovali naše krásky. Slušelo jim to vedle sebe. U srdíčka vždy zahřeje ten pohled na vyrovnané krásky ve větším počtu. Miloš nafotil pár foteček a vrátili jsme se zpět do restaurace. Zde pokračovala volná zábava při dobrém jídle a pití do večerních hodin.

 

Tímto chci poděkovat všem za účast na setkání.

 

Předseda klubu

Václav Burger

 

Fotogalerie

 

 

 

To je krása...

 

 

.: Zajímavé odkazy :.

Historie Fiat

   

.: Kontakt :.

Adresa:
Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Předseda klubu:
Václav Burger
Tel.: ZRUŠENO
    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

 

 

 

       

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006