Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

.: Hlavní nabídka :.

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

 

5.setkání Fiat Multipla klubu ČR

Jesenice - Rakovník

16.-18.5.2008

   Vše začalo pro některé posádky již ve čtvrtek, ale většina přijížděla z různých koutů naší i jiných zemí podle vlastních možností a také vzdálenosti až v pátek. Hned po příjezdu každý dostal malé občerstvení v podobě místních výrobců piv, koláčků a také nealkoholického nápoje společně s bohatou přivítací taškou ve které pochopitelně nemohl chybět ani malý model Multinky. Po ubytování bylo připraveno i posezení u ohně s opékáním za doprovodu jemné reprodukované muziky. Sedělo se a odpočívalo do pozdních hodin. Sobotní ráno už bylo v kempu živo a ten kdo přišel na snídani dokonce dostal rakovnický deník kde byla otištěna celá strana pouze o nás a našem setkání. Snažili jsme se o maximální komfort a tím myslím noviny ke kávě opravdu jsou. Po přivítání všech přítomných následovala hromadná jízda za skvělé práce městské policie až na Husovo náměstí v Rakovníku. Zde na nás již čekal moderátor radia Relax Dan Adam, který provázel celé naše dopoledne. Slavnostně  nás přivítal náměstek hejtmana pan Vilém Žák a starosta města Rakovník pan Zdeněk Nejdl. Příprava na náš rekord netrvala dlouho a za dohledu Agentury Dobrý den byl úspěšně rekord 30 lidí v Multince překonán počtem 31 lidí. Bylo to úžasné, protože lidé perfektně spolupracovali a moderátor vytvářel skvělou atmosféru. Po velkých ovacích následovalo slavností  fotografování a také vyhlášení tipovací soutěže o hodnotné ceny od Fiatu ČR. Jsem moc rád, že tyto ceny díky šťastné ruce malého multipláčete putovaly do našich řad. Následovala volná chvíle na prohlídku zde stojících předváděcích vozů, které přivezl Fiat ČR a také Fiat Smažík. Na tomto náměstí stálo ve třech řadách celkem 71 Multipel. Byl to nádherný pohled. Tato skupina lidí zaparkovala jako podle pravítka. Už to máme nacvičené a náměstí bylo plné Multinek.

    Od jedné hodiny pod nafukovací bránou byl zahájen orientačně poznávací výlet. Účastníkům jsme nabídli jako první kontrolu jízdu zručnosti jako mají trénink na celou trasu, dalším bodem byla kontrola u železničního muzea v Lužné. Puzzle byly složeny za pár chvil,v místě probíhala skvělá akce a všichni měli možnost ucítit vůni parních mašinek a málokdo odolal nenavštívit toto muzeum. Následovala jízda příjemným lesíkem, kde na jednom velkém lesním odpočívadle čekala na účastníky sanitka společně se zdravotníky, kteří zde osvěžovali základní prvky resuscitace a odpovídali na dotazy. Na závěr si každá posádka vyplnila test ze zdravovědy. Cesta pokračovala na velké parkoviště u hradu Křivoklát, kde měli účastníci plnit další úkol. "Najdi si svou Multinku" Nebyl to složitý úkol. protože všichni znají tvar Multinky dokonale. Spousty účastníků využilo parkovací kapacity a zašlo se podívat na dominantu zdejšího kraje. Z tohoto místa účastníci jeli pouze podle šipkových instrukcí a dalším cílem byl přívoz k pamětní síni Oty Pavla. Kdy jste naposledy jeli pře Berounku s převozníkem? Nejvíce se toto zamlouvalo těm nejmenším. Zdejší převozníci byli připraveni na větší nápor a celou akci zvládli na jedničku. Cesta pokračovala a v lese se vytvořilo další zajímavé stanoviště. Provazová stěna s odměnou pro zdatné lezce. Následovalo dalších pár kontrol a zajímavých zákoutí, jako silnice okolo Krakovce. Cíl byl pro všechny stejný, ATC Jesenice. Někteří zabloudili a dorazili až na Lány, jiní zase nalezli dva brody a vytrvalci přijeli na malebnou louku se včelím úlem. Našli zajímavá zákoutí o kterých pořadatelé nemají ani tušení.

       Po příjezdu do kempu následovala skvělá večeře v místním kempu a také prasátko, které bohužel zkomplikoval nepříjemný déšť. Spousty lidiček odpadlo hned po večeři, protože celý den byl náročný. Nedělní ráno také propršelo a v době dětských her nebyla jiná možnost než velikánská improvizace a velké nasazení Martinky, která vše organizovala. Lidičky se převlékli do kostýmů pohádkových bytostí a stanoviště se tvořila na rozmanitých zastřešených místech. Naše dva velké stany praskaly ve švech, obsadili jsme i garáž na sekačku a příruční dílnu. Kde byla střecha a kousek místa, tam se soutěžilo.

       Následovalo vyhodnocení a předání hodnotných cen od našich partnerů, vypuštění balonků s letáčkem a odjezd domů......

 

Venda

Fotogalerie

 

 

 

Setkání v číslech:

 

Celkový počet účastníků:

261

 

 

z toho dětí

95

 

 

Počet vozů:

71

 

 

Multipla II.generace

67

 

 

Multipla III.generace

4

 

 

 

 

 

 

Zajímavosti srazu:

ČESKÝ

REKORD

 

 

 

 

 

počet kilometrů:

 

 

 

spanilka

 

 

21 km

orienťák

 

 

81 km

 

 

 

 

stáří účastníků:

 

 

 

dohromady nám všem bylo

 

4883 let

 

 

Výsledek orientačně poznávacího výletu:

 

Start.číslo Pořadí Jméno řidiče
7 1 DUŠAN TOMEČEK
48 2 JAROSLAV SÝKORA
24 3 LUBOMÍR KANSWOHL
23 4 JINDŘICH MATĚJ  KOZA
5 5 DANIEL KALÁB
34 6 ROBERT NEDVĚD
40 7 MARCEL CEJNEK
49 8 RICHARD SIMÍN
63 9 VLADIMÍR HORECKÝ
67 10 ZDENĚK BEJČEK
68 11 PETR TKADLEC
13 12 LEOŠ VYHNÁNEK
32 13 ŠTEFAN VARGAČÍK
14 14 EVA KOVAČOVÁ
3 15 JAN ŠUGRA
8 16 PAVEL ŠÍSTEK
10 17 PAVEL MERHULÍK
17 18 VÁCLAV KRÁL
42 19 JANA DOLANSKÁ
31 20 JAROSLAV KOUCKÝ
47 21 MIROSLAV HALÍŘ
21 22 VÍT LINART
57 23 PETRA DUBŠÍKOVÁ
22 24 KAREL FRINTA
58 25 JAN PICKA
26 26 MILAN MAREK
59 27 JAROSLAV REDL
11 28 PETR VAŇOUČEK
1 29 JOSEF LOUDA
38 30 JAROSLAV SVĚREK
45 31 VLADIMÍR BRABEC
46 32 JAN PŘIBÁŇ
12 33 TOMÁŠ JAREŠ
2 34 STANISLAV ŠINDELÁŘ
43 35 PETR FABIÁNEK
16 36 ZBYNĚK VEČERKA
52 37 JIŘÍ HLAVINA
35 38 TOMÁŠ BAROCH
50 39 STANISLAV BERNÁŠEK
6 40 PETR OULÍK
41 41 LUBOMÍR VOHLÍDKA
64 42 KAMILA BRŮŽKOVÁ
99 43 MARTINA BURGEROVÁ
15 44 MILADA KUBOVÁ
37

Diskvalifikace

JINDŘICH HALABALA
55

Diskvalifikace

SOŇA POSPÍŠILOVÁ
27

Diskvalifikace

KAREL FEJFAR
18

Diskvalifikace

OLDŘICH NOVOTNÝ
33

Diskvalifikace

JIŘÍ BARÁK

 

 

.: Zajímavé odkazy :.

.: Kontakt :.

Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Tel.: ZRUŠENO    
    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

Partneři a sponzoři 5.setkání

 

 

 

Obec Jesenice              Město Rakovník

           

 

 

 

               

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006