Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

.: Hlavní nabídka :.

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

  

9.setkání Fiat Multipla klubu ČR

Sedmihorky - Turnov

28.-30.5.2010

 

   Toto setkání začalo přípravou již v listopadu. První pořadatelské Multinky přijely již ve čtvrtek, ale většina ostatních účastníků  přijížděla z různých koutů naší republiky i jiných zemí podle vlastních možností a také vzdálenosti až v pátek či sobotu. Trošinku nám setkání zkomplikovaly volby do poslanecké sněmovny. Většina lidiček vyrážela z domova až po otevření volebních místností.

 

Hned po příjezdu každá posádka dostala potřebné instrukce a přivítací tašku, ve které pochopitelně nemohlo chybět velké množství Věcí od našich partnerů.

     Po ubytování a rozkoukání se měl každý možnost využít vybavení kempu či výletu do okolí. Program začínal už pátečním večerním posezením nejen pro děti ve velké klubovně. Roman nás zasvětil zábavnou formou do vábení sov a následnou procházkou do lesa. Sobotní ráno všechny přivítalo ponuré počasí, naštěstí nepršelo. Na programu byla i rozcvička mezi chatkami, ale tu jsme si nakonec rozmysleli. Všichni vyskočili jako rybičky, muselo se honem na snídani a za pár chvil přišlo na řadu oficiální zahájení.

     S Markem jsme všechny lidičky seznámili s programem a vyrazili na spanilou jízdu do Turnova. Řazení všech autíček bylo jako nacvičené a netrvalo dlouho a všichni už jsou na cestě. Po návratu do kempu přijeli lidé z NH Caru a začali zájemcům provádět diagnostiku jejich miláčků. Po chvíli dorazili ještě lidičky z Fiatu ČR s připraveným programem.

    Část dopoledne a odpoledne se soutěžilo v různých disciplínách. Vejcohody se těšily velkému zájmu diváků a hod pneumatikou nakonec nepřilákal jen svalovce, ale i naše křehké pohlaví. V jiné části kempu soutěžili dětičky ve vymalovávání omalovánek, dospěláci zase řešili vědomostní kvíz. Velké pozornosti se těšilo tahání lidskou silou Fiata 500C. Soutěž přilákala svalovce, tatínky s dětmi a také ženské dvojce. Všem jsme mohutně fandili.  

     Následoval start orientačně poznávacího výletu. Pomocí šipkového itineráře posádky hledaly stanoviště, na kterých musely plnit zajímavé úkoly. Posádky museli projíždět například stanicí STK, byla připravena i sanitka s testy zdravovědy, či skok na špek a mnoho dalších soutěží.

      Na večer bylo připraveno vyprávění pro děti a pohádka. Mezitím, než se setmí, máme pro malé připraveného bobříka odvahy. Děti s rodiči procházejí trasu, kterou lemují svíčky a přicházejí k různým pohádkovým bytostem. Plní úkoly a říkají básnicky. Jak čas plyne, přichází i tma na kterou čekají starší děti. Je pro ně připravená noční bojová hra, kde musí za pomocí buzoly najít trasu a plnit úkoly. O tuto hru byl velký zájem, poslední skupinky se vracejí po půlnoci.

 Nedělní ráno nás probouzí velký déšť. Naštěstí přestalo pršet. Nedá se nic dělat, je připraven další program a tak musíme všechny vzbudit. Moc se z vyhřátého pelíšku nikomu nechce, ale dětičky se těší na dopolední program, který je věnovaný právě jim.

      Po snídani vytvoříme po celém areálu stanoviště, převlékneme se do kostýmů a do oběda soutěžíme. Chvilku po dvanácté přichází čas na vyhodnocení soutěží, zhodnocení tohoto setkání a poděkování všem. Je připraveno mnoho cen. První cena orientačně poznávacího výletu je věnování poukazu na Fiat Doblo na celý víkend s plnou nádrží. Oficiálně program uzavíráme a jdeme balit. Naštěstí je spousty ochotných lidiček co pomáhají a tak jsme za chvilku sbaleni a vyrážíme domů….. Tak zase příště.

 

Venda

 

Poděkování patří všem co nám pomáhají tyto setkání vytvořit a také partnerům.

 

 

Fotogalerie

 

   

 

Setkání v číslech:

 

Počet účastníků: 276  
Počet organizátorů: 3  
     
Počet vozů: 76  
Multipla I.generace 0  
Multipla II.generace 72  
Multipla III.generace 4  
     
Zajímavosti srazu:    
počet kilometrů:    
     
spanilka   20 km
orienťák   66 km
     
stáří účastníků:    
dohromady nám všem bylo 6358 let

 

 

.: Zajímavé odkazy :.

.: Kontakt :.

Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Tel.: ZRUŠENO    
    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

Partneři a sponzoři 7.setkání

 

 

 a mnoho dalších.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006