Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

 

.: Hlavní nabídka :.

 

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

 

 

Dne 2.12.2006 Kladno - U Admirála

     Bylo sobotní prosincové odpoledne a náš klub pořádal předvánoční setkání pouze pro členy klubu. Setkání muselo být separované od ostatních Multipláků (nečlenů) z důvodů plné kapacity restaurace ve které se toto setkání konalo.

    Restaurace U Admirála v Kladně, dle mého názoru, jedna z nejlepších restaurací v této oblasti. Příjemné nezakouřené prostředí doplní bezproblémová obsluha a to vše završí velký výběr připravovaných dobrot a pití. Tato restaurace je jedním z našich partnerů, který poskytuje jisté výhody a tak z peněženek nevydáte jako člen klubu tolik korunek jako ostatní lidé.

    Díky vstřícnosti pana majitele jsme měli k dispozici celou zadní část restaurace společně s chodbičkou pro obsluhu, kterou jsme během chvilky proměnili na hrací kout plný stavebnic, skládanek a mašinek pro naše malé Multipláčky.

      Začátek setkání byl plánovaný od 14:00 hodin, ale již v půl druhé se na místo sjely některé nedočkavé posádky. Akci jsem zahájil oficiálním proslovem a představením mé osoby novým členům klubu. Každá posádka Multinky získala malou taškou plnou upomínkových a také praktických věcí. Informační centrum města Kladna věnovalo velké množství informací a map této lokality ve které nechyběly veškeré informace o městě Kladně. Dále se nám podařilo díky Jirkovi vyrobit velké množství klubových letáků „za stěrač“, které můžete rozdávat jako informaci o existenci klubu každé Multince, kterou na svých cestách potkáte. Součástí věcí bylo i pár samolepek jako upomínka tohoto data a setkání.

     Eva, redaktorka nového klubového časopisu MULTIPLÁTEK,  představila první číslo. Doufáme, že časopis bude mít dlouhou budoucnost a přinese všem potřebné informace a bude součástí kroniky.

     Miloš přivezl ukázat sbírku svých malých Multinek a nabídl různorodé žárovky OSRAM za skvělé ceny. Také bylo k dispozici pro členy klubu dvouCD s katalogem náhradních dílů na Multinku a servisní CD.

      Také klubová trička, které jsme plánovali až pod vánoční stromeček, díky dobré práci reklamní agentury byli k odběru již na tomto setkání. Myslím, že se podařili jak kvalitou, tak volbou barevné kombinace. Za chvilku ho měl každý na sobě. malé dětičky v něm jsou úžasné a na dospělých jsou decentní. Prostě krása.

      Posléze všichni řidiči nastartovali své čisté Multinky a vyrazili na mini spanilou jízdu na nedaleké parkoviště, abychom nafotografovali naše krásky. Slušelo jim to vedle sebe. U srdíčka vždy zahřeje ten pohled na vyrovnané krásky ve větším počtu. Dlouho jsme se nezdrželi, protože pozdně podzimní počasí není příznivé pro dlouhodobí pobyt venku. Rychle jsme nafotili pár fotek a honem zpět do teplé restaurace.

Všichni se najedli a myslím, že žádné bříško si nepostěžovalo na kvalitu jídla.

     Předal jsem cenu pro nejvzdálenějšího účastníka setkání Jiřinovi, který trávil na cestě do Kladna úctyhodných 250km.

    Uzavřela se také soutěž o nejkrásnější Multinku s básničkou a následovalo vyhlášení. Musím přiznat, že jste mě udělali velkou radost. Bylo opravdu z čeho vybírat (krásné básničky měli opravdu všichni). První místo zaslouženě vyhrál Zdeněk a získal věcné ceny od Radia Relax, Informačního centra města Kladna a našeho partnera fa. AUDIOCAR, s.r.o.

    Pak už jen následovala volná zábava a povídání o všem možném.

 

Tímto chci poděkovat všem za účast na setkání.

Poděkování patří partnerům akce, kteří věnovali ceny.  

Speciální poděkování patří také Míše a Janičce, které pomáhaly s hlídáním našich dětiček a daly nám tím volný prostor na povídání.

 

Předseda klubu

Václav Burger

 

Fotogalerie

 

 
     

 

Děti pod stromem sedí,

na Multinku hledí.

Očičkama na ně zabliká,

a vesele na ně zatůtá.

tů, tů, tů, pojedeme na tůru.

Rádio si naladíme,

s Relaxem to rozbalíme.

Tů, tů, tů, slava výletu....

 

 

K.K.

Stejně jako v moři vynikají

svým vzhledem i IQ delfíni,

tak v autech všechny předčí jedinečné Multiny.

Kdo nepoznal je, jen těžko může uvěřit,

jaký vzbuzují v člověku neklid.

Na duši pohladí, když na ni zálibně se zahledí

a Radio Relax naladí.

Jak výstižně Multipla nad jiné vynikla

a co ana může a dovede tak to jiné auto nesvede.

Stejně tak Relax Rádio není ilusión bio

ta hudba a reportáže

duševní jsou masáže a nejenom, že potěší

mnoho za nás dořeší.

 

O.N.

Táta, máma, Multinka,

To je naše rodinka.

Zpíváme si celý den,

s Rádiem Relaxem!

 

 

 

 

Z.Š.

.: Zajímavé odkazy :.

Historie Fiat

   

.: Kontakt :.

Adresa:
Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Předseda klubu:
Václav Burger
Tel.: ZRUŠENO

    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

 

 

 

       

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006