Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

.: Hlavní nabídka :.

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

 

Zámek Jindřichovice - víkend s klubem

3. -5. 10.2008

 

    Tento víkend začal příjezdem všech Multinek, které přivážely lidičky až do večerních hodin. Po zabydlení ve velmi pěkných zámeckých apartmánech měli Multipláci a Multipláčata možnost se společně navečeřet a dospěláci trávili večer povídáním za příjemného praskání dřeva. Nejmladší Multipláčata si hrály v naší společnosti a starší děti řádily ve velkých prostorách zámku.

    Ráno se všichni nasnídali a po domluvě jsme vyrazili do nedaleké vesnice Mlázovy, navštívit pohádkovou chalupu se skřítky a strašidly. Součástí byla i pohádková stezka, kterou jsme si nemohli pořádně vychutnat díky chladnému počasí a nepříjemnému studenému větru. Proto jsme všichni uvítali příjemné teplo, když čerti zatopili pod svým kotlem. Pohádková chalupa se dětem líbila, hlavně těm nejmladším. Po návštěvě pohádkové chalupy jsme se přesunuli do nedalekého Sallonu U Podkovy, s přáním teplé polévky a dobré kávy. Dokonce začalo vylézat i sluníčko a tak po chutném obědě a dobré kávě jsme vyrazili směr Podolí. Ve vesničce vzdálené asi 6km jsme očekávali ranč s koňmi a dalšími zvířátky. Sluníčko se střídalo s občasnými přeháňkami, a tak v době nepříjemného deště jsme rádi využili místní restaurace,  jejího sálajícího krbu a teplého čaje. I nejmladší dětičky se projely na koních po areálu za doprovodu svých rodičů a našlo se i několik zájemců o delší vyjížďku mimo areál ranče. Naše ratolesti obdivovaly kozičky, kočičky a místního psa, užívaly si prolézaček a na velké louce měly možnost řádit celé odpoledne.

     Po odjezdu dospěláků na projížďku jsme se přesunuli zpět na zámek, kde byla domluvena večeře. Dětičky si hrály a dospěláci povídali. Také jsme měli možnost shlédnout perfektně zpracovaný záznam z Lánské neckyády.

     Nedělní ráno probíhalo v duchu balení a vyklízení apartmánů. Část Multinek odjížděla před obědem a ti, co si počkali na tu potřebnou tečku za dalším srazem, se dočkali. Zámecká paní nám připravila výtečný oběd v podobě svíčkové a řízků. Poté se všichni rozloučili a Multinky zamířily ke svým domovům.

    Ráda bych poděkovala Pavlovi Šístkovi za super zpracovaný dvd s neckyádou a Vám všem dík za účast a dobrou náladu.

Za Fiat Multipla klub ČR,

 

Martina Burgerová

 

Účastnící: Hlavinovi, Oulíkovi, Tomečkovi, Vaňoučkovi, Pecháčkovi, Havlíčkovi, Burgerovi, Šístkovi, Kozovi, Vránkovi a Šindelářovi.

 

 

 

FOTOGALERIE

 

 

www.zamek-jindrichovice.cz

 

 

 

.: Zajímavé odkazy :.

.: Kontakt :.

Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Tel.: ZRUŠENO    
    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006