Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

 

.: Hlavní nabídka :.

 

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

 

 

 Druhý Český ráj - Ktová   21. - 23.9. 2007
      

          Tak je to konečně tady. Proběhlo další neveřejné setkání členů našeho klubu v Ktové v Českém ráji, kdy jsme ve dnech 21. až 23. září uzavřeli malým setkáním  sezónu letošního roku našeho Multinkovského klubu.  
 

         Vše začalo, jako tradičně,  v páteční odpoledne, kdy se pomalu začali do apartmánů sjíždět lidičky ze všech koutů naší země. Nejdále to měl Dušan z Olomouce, ale byl na místě jako jeden z prvních. Večer už bylo veselo, protože apartmány ovládla naše Multiplácká rodinka. Všude spousty dětiček již od útlého věku.  Přestože se mohl přihlásit každý z členů, sešlo se nakonec několik posádek Multipel, který plně obsadili kapacitu ubytování a opozdilci měli smůlu. 

 

         Večer, po běžných věcech, ke  kterým  patří i  ukládání těch nejmenších, jsme se všichni sešli u velkého stolu a povídali si do pozdních hodin při roztopeném krbu.

 

          V sobotu ráno přijel dokonce i pekař, který nás zásobil neuvěřitelným výběrem sladkého k snídani, po které byla naplánovaná cesta na hrad Trosky. Procházka to byla dlouhá, zvláště pro některá naše mrňata, ale počasí nám přálo a výhled z hradu do okolí stál opravdu za to. Byli jsme  velká skupina dospěláků, dětiček a kočárků  a jako správní ctitelé našich autíček byla většina z nás v klubových tričkách, což budilo  velkou pozornost  kolemjdoucích .

Na zpáteční cestě posilněni kávou jsme se vraceli do svých apartmánů. Po obědě byl naplánovaný další výlet, a to  návštěva Šťastné země, ale bohužel zrovna v tu dobu byla na odpoledne uzavřena pro veřejnost. Naštěstí při tak velké skupině lidí nebyl problém vymyslet a dohodnout náhradní program.

        Hurá, jedeme všichni na další hrad v dosahu - Frýdštejn. Byl vzdálený asi 20 km , tak jsme vyrazili. Cestou se k nám připojila ještě jedna posádka, a tak  naše spanilá jízda Multinek mohla začít. Jako všude jsme vzbuzovali pozornost lidí. Cestou domů, jsme se ještě zastavili na zmrzlině, kterou si naše ratolesti zasloužily. Večer pánové rozdělali ohýnek a pečenými buřty jsme uklidnili naše hladová bříška, o večeři bylo tedy postaráno. Pak už jen následovalo přestěhování ke krbu, kdy jsme za praskání dřeva probrali mnoho zajímavého, a to nejen ze života klubu, ale i života našeho. Bylo to příjemné posezení.

        V neděli  jsme uskutečnili tolik plánovanou návštěvu Šťastné země a přišel čas rozloučení a odjezd domů.

 

Děkuji všem co přijeli a utvořili skvělý víkend.

Venda

 

  

Účastníci: 

 Burgerovi,

 Hlavinovi (bez Multinky),

 Jarešovi (přijeli na kole na návštěvu)

 Kozovi,

 Merhulíkovi,

 Miloš Lukeš a Marek (sobota/neděle),

 Pecháčkovi,

 Šmídovi (výlet na Frýdštejn),

 Tomečkovi,

 Vaňoučkovi.

 

Celkem:   

  Doslělých 18 dospělých osob, 14 dětí

 

 

FOTOGALERIE

 

 

 

 

.: Zajímavé odkazy :.

Historie Fiat

   

.: Kontakt :.

Adresa:
Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Předseda klubu:
Václav Burger
Tel.: ZRUŠENO

    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

 

 

 

       

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006