Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

 

.: Hlavní nabídka :.

 

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

 

 
10.6.2006  -  Servisní den vozů Fiat Multipla a Marea - Němčice

 

Zdarma měření na diagnostickým přístroji včetně vytištění protokolu, test
tlumičů, vizuální prohlídka podvozku auta na zvedáku.


Informace na telefonu M.Zelenky 608 024962

Bylo krásné sobotní ráno a počasí nám přálo. Nedaleko hlavní silnice za Horšovským Týnem je malá vesnička Němčice. Ještě před příjezdem do této vesničky jsme viděli autoservis pana Zelenky. Je to takový stylový vesnický autoservis. Areál  servisu je vysypaný kamínky a je zde dostatek prostoru na parkování. Při našem příjezdu zde bylo již spousty Fiatů Marea, pro které byla akce také určena.

Pro čekající zákazníky, kterých bylo myslím poměrně hodně, připravil pan servisák malé občerstvení v podobě nápojů a pro hladové krky i ohřáté párky. K posezení jsme mohli využít postavený altán. Dětičky si mohli krátit chvíle čekání na houpačkách. Dospělí měli možnost v klidu prohlédnout již mnohokrát profláklé nové Punto Grande červené barvy.

Když se dostala na řadu naše Multinka měli jsme radost a sledovali jsme cvrkot kolem ní. Nejprve se nám zvedla až do stropu dílny pomocí zvedáku a mechanici provedli kontrolu celého podvozku. V dílně jsou dva zvedáky a poměrně dostatek místa na práci. Práce nebyla časově nikam tlačená a proto byla tato prohlídka opravdu důkladná. Následovala diagnostika řídící jednotky na kterou se zvědavostí čekal asi každý. Kdo by nechtěl znát chyby a veškeré dění v autíčku. Pan Zelenka byl vstřícný a neměl problém mluvit o zjištěných chybách a problémech,ale také o jejich řešeních. Tak by to asi mělo být všude a autorizované servisy by mohli pozměnit svou pracovní politiku oprav vozidel bez přítomnosti zákazníků.

Co závěrem: Tato akce byla příjemná pro všechny zúčastněné. Veškeré služby prováděné na vozidlech byly ZDARMA a to v dnešní době není samozřejmost. Našlo se spousty chyb a závad, které se mohou dále řešit. Přiznám se, že autoservis působí hodně vesnickým dojmem, ale přístup k zákazníkovi je vstřícný. Pokud se budeme bavit i o cenách, jsme úplně jinde, než v autorizovaných servisech. Je na každém co zvolí. Já bych se toho nebál.... 

FOTOGALERIE

 

 

.: Zajímavé odkazy :.

Historie Fiat

   

.: Kontakt :.

Adresa:
Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Předseda klubu:
Václav Burger
Tel.: ZRUŠENO

    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

 

 

 

       

 

 
Počet přístupů od 1.9. 2006

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006