Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

 

.: Hlavní nabídka :.

 

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

 

 

Šumava - Nýrsko  25. - 28.1. 2007

    


      
Jak již bylo avizováno, proběhl neoficiální minisraz FMK ČR, o.s. Tři majitelé Multinek (Jirka, Venda a Dušan) společně s dalšími dvěma nemultiplisty se domluvili a strávili společně prodloužený víkend.

       Sraz byl ve čtvrtek po poledni u Vaška v Berouně a odtud už naše Multinky uháněly společně na Šumavu. Ač byla předchozí dva dny situace na silnicích katastrofální, kvůli sněhové kalamitě, počasí nám přálo. Svítilo sluníčko a cesty byly sjízdné. I proto jsme dojeli bez komplikací na místo. Celkové osazenstvo Apartmánů Koryťák, kde jsme byli ubytovaní, čítalo 10 dospělých a 9 dětí ve věku od 14 měsíců do 10 let. Toto složení bylo vynikající, neboť si děti vystačily samy a my měli čas na různé debaty a společné večírky. Sáňkovalo se jak přímo na zahradě u domu, tak i na několik set metrů vzdálené sjezdovce.

     V průběhu pobytu jsme naše Multinky vzali provětrat do Německého městečka Regenhütte, kde jsme navštívili největší evropské muzeum vycpaných zvířat. Zde je vystaveno i šestileté mládě mamuta.

     Cesta zpět se rovněž obešla bez problémů, takže nám nezbývá, než vyhodnotit akci jako 100%. Moc se nám všem společný víkend líbil a už teď plánujeme další. Počkáme na jarní sluníčko a sejdeme se na Moravě. Přidejte se k nám. Čím víc nás bude, tím víc si užijeme legrace:-)

 

Člen klubu

Dušan Tomeček

 

 

FOTOGALERIE

 

 

 

 

.: Zajímavé odkazy :.

Historie Fiat

   

.: Kontakt :.

Adresa:
Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Předseda klubu:
Václav Burger
Tel.: ZRUŠENO

    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

 

 

 

       

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006