Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

.: Hlavní nabídka :.

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

 

 

Apartmány Koryťák – Nýrsko - Šumava

7. - 9.3.2008

 

Ahoj lidičky, tak je to tu. Další setkání rodinek a Multinek je za námi.

 

        V pátek postupně přijížděly všechny Multinky a tak jsme se zdržovali v apartmánech a vítali každého nového človíčka, který dorazil. Tento večer jsme vydrželi nejdéle povídat a někteří odcházeli do postýlek po půlnoci.

         V sobotu jsme postupně vylézali z apartmánů a potkávali se v kuchyňce a nebo ve společenské místnosti. Posnídali jsem a domluvili se na dřívějším obědě,abychom mohli společně vyrazit na výlet. Naše cesta směřovala nejprve na Německé hranice a do nedaleké vesnice Lam, kde je příjemný bazén. Někteří se šli osvěžit a ostatní kousek popojeli na procházku touto obcí. Na domluvený čas jsme se sešli a pokračovali v cestě. Cílem cesty bylo městečko Regenhütte, kde je největší evropské muzeum vycpaných zvířat. Zde je vystaveno i šestileté mládě mamuta.

Cesta byla příjemná, klikatá na vrcholky hor. Cestou jsem viděli i pravý nefalšovaný sníh, který je v našich končinách velké přání dětí. Projížděli jsme i okolo Arberu, kde na nás z výšky nahlížely známe hvězdárny. Prohlídka muzea proběhla bez komplikací a myslím, že se to dětem i dospělým zamlouvalo.

Vydali jsme se z Německého městečka do Železné Rudy, kde jsem si udělali procházku. Původní plán bylo navštívit cukrárnu,ale bohužel v našem počtu nebylo možné zajistit dostatek volných míst. Rozjeli jsme se do apartmánů a unaveni po celém dni poseděli.

Neděle byla již cestovní, zabalili jsme si a vyrazili do nedaleké vyhlášené restaurace Zemanka, kde na nás čekal svérázný majitel se spousty hlavolamy a skvělým jídlem. Myslím, že jsme poseděli dlouho, protože se nikomu moc nechtělo domů, i kdy nás čekala dlouhá cesta.

 

V závěru lze říci, že počasí bylo výstavní, užili jsme si sluníčka a špetky sněhu.

 

Celá akce se vydařila a to díky skvělým lidem.

 

Zúčastnění: Burgerovi, Oulíkovi, Tomečkovi, Kozovi.

Celkem: 19 lidí z toho 11 dětí.

 

Za Fiat Multipla klub ČR,

 

Václav Burger

 

FOTOGALERIE

 

 

 

 

 

.: Zajímavé odkazy :.

.: Kontakt :.

Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
Tovární 45
Beroun 266 01

Tel.: ZRUŠENO
    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006