Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

.: Hlavní nabídka :.

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

 

Restaurace VEDOX - Žilina

29.11.2008

 

    Toto sobotní dopoledne pro nás začalo v jedné malebné restauraci nedaleko Kladna. Personál této restaurace splnil všechny sliby a sál pro 60 lidiček byl skvěle připraven. Pomalinku se začaly sjíždět lidičky z celé naší krásně země. Okolí restaurace se plnilo Multinkami, které přivážely nejen dětičkám nové kamarády a známé. Pro dětičky jsme připravili spoustu překvapení. Prvním bylo přizpůsobení interiéru restaurace i pro jejich dovádění na odstrkovadlech a koloběžkách. Dále jsme pro dětičky přivezli omalovánky s hromadou pastelek. K dispozici byl i prostor na koberci, kde si dětičky mohly postavit vláčkovou dráhu nebo si jen hrát s připravenými hračkami. Nakonec pro ty odvážné připravila Martinka malování na obličeje. Děkuji jí, že vydržela celou dobu malovat. Všem dětičkám to moc slušelo.

 Společné posezení bylo doprovázeno příjemnou hudbou, jak pro děti, tak pro dospělé. Jídlo bylo dokonalé a chutné, obsluha velmi příjemná. Nevím o jediné připomínce na kvalitu jídly či obsluhy. Je vidět, že ve Vedoxu jsou profesionálové.

Doufám, že takovou akci opět zopakujeme a třeba i ve větším počtu než tentokrát. Bylo to super, rádi jsme Vás všechny viděli a všem děkuji za skvělou náladu při tomto posezení.

Za Fiat Multipla klub ČR,

 

Venda Burger

Účast: 58 lidí

 

FOTOGALERIE

 

www.vedox.cz

 

 

 

 

.: Zajímavé odkazy :.

.: Kontakt :.

Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Tel.: ZRUŠENO    
    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006