Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

 

.: Hlavní nabídka :.

 

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

 

 

Český ráj - Ktová   27. - 30.4. 2007

    


      
Jak již bylo avizováno, proběhl další neoficiální minisraz FMK ČR, o.s. Tři majitelé Multinek (Marek, Venda a Matěj) se domluvili a strávili společně víkend.

       Cestou z Berouna jsme vyzvedli Marka v pátek v Tuchlovicích. Tou dobou Matěj dojížděj do Ktové a chtěl užít každou chvilku krásného počasí. Počasí nám přálo, jen zatíženost našich silnic je poměrně katastrofální,ale to víte sami... Celkové osazenstvo Apartmánů Ktová, kde jsme byli ubytovaní, čítalo 6 dospělých a 8 dětí. Toto složení bylo vynikající, neboť si děti vystačily samy a my měli čas na různé debaty.

     Sobotní ráno jsme vyrazili na zříceninu Trosky na jejímž úpatí je umístněn i apartmán. Cesta byla do kopce a lesem a tento terén byl velký oříšek i pro terénní kočárek. Při spolupráci celé skupiny se nám podařilo zdolat celý kopec. Bylo nádherné počasí a prohlídka se vydařila. Cestu zpět jsme zvolili jinou pohodlnější trasou. Odpoledne po obědě jsme vyrazili do Šťastné země. Byl zde skvělý program, který zaujmul naše děti až do pozdních odpoledních hodin.

     Cesta zpět se rovněž obešla bez problémů, takže nám nezbývá, než vyhodnotit akci jako 100%. Moc se nám všem společný víkend líbil a už teď plánujeme další. Počkáme na jarní sluníčko a sejdeme se v Červeném Kostelci. Přidejte se k nám. Čím víc nás bude, tím víc si užijeme legrace:-)

 

Předseda klubu

Václav Burger

 

 

FOTOGALERIE

 

 

 

 

.: Zajímavé odkazy :.

Historie Fiat

   

.: Kontakt :.

Adresa:
Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Předseda klubu:
Václav Burger
Tel.: ZRUŠENO

    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

 

 

 

       

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006