Fiat Multipla klub ČR, o.s.

                                                           www.multipla.wz.cz

 

.: Hlavní nabídka :.

 

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

FORUM Multipla klubu

Ostatní odkazy

 

 

Narozeniny - Kladno   30.6. 2007

 

Zdravím všechny Multipláky, Multiplačky a Multipláčata!

 

       Dne 30. 6. 2007 proběhla veřejná oslava narozenin našeho předsedy a pro mnohé kamaráda Vendy Burgera. Oslava byla uspořádána ve spolupráci s jeho manželkou Martinou podle předem připraveného scénáře. Přípravy oslavy proběhly za přísného utajení před oslavencem, za což patří poděkování i Vám všem, které jsem oslovil.

 

        Setkání bylo pojato jako gratulace k narozeninám od členů klubu, kamarádů a zároveň jako poděkování a ocenění za Vendovu nezištnou práci  a volný čas věnovaný klubu. Sešli jsme se ve 12 hodin v restauraci „U Admirála“ v Kladně, kterou již mnozí znáte z 1. a 2. oficiálního srazu klubu. Sešlo se šest posádek Multinek. Poté jsme čekali na signál po mobilu od navigátora Burgerových Martiny a po příjezdu oslavence, jsme za troubení klaksonů najeli s Multinkami před „Admirála“ a Vendovi tak vzdali hold. U Admirála bylo Vendovi předáno blahopřání za všechny gratulanty. Byly předány dary – model babičky Multiply 600 a kolečko na stavbu, které Venda postrádal, aby ukojil své budovatelské vášně. Zároveň na Vendu čekal povedený dort Multiply, na kterém si všichni po dobrém obědě pochutnali. Po gratulaci se hovory opět tradičně točily kolem našich plechových miláčků, předávání zkušeností a vyprávění různých zážitků, především s aktuálním tématem dovolených.

 

       Toť pouze kratičké info i s fotkami pro ty, kterým jsem to slíbil a nemohli se z různých důvodů zúčastnit, i pro všechny ostatní, které to bude zajímat.

Na závěr bych chtěl ještě jednou popřát Vendovi jen to nejlepší a hodně dobrých předsednických nápadů.

 

         Zároveň bych chtěl poděkovat za pomoc při přípravě oslavy. Dík patří především mé milované manželce Hance, Martině Burgerové, Radce a Markovi Pecháčkům. Současně děkuji všem, kdo finančně přispěli na dárečky a těm, kteří se osobně zúčastnili. Dík patří i těm, kteří vyjádřili podporu formou e-mailu.   

 

                                                                  Jirka Hlavina

    

 

FOTOGALERIE

 

 

 

 

.: Zajímavé odkazy :.

Historie Fiat

   

.: Kontakt :.

Adresa:
Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

Předseda klubu:
Václav Burger
Tel.: ZRUŠENO

    ICQ:  360 13 11 77
 mail:multiplaklub@centrum.cz

 

 

 

       

 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2006